Naprawy główne silników

NAPRAWY GŁÓWNE SILNIKÓW

Na przełomie lat firma KEWT zgromadziła bogatą wiedzę na temat silników wysokoprężnych zarówno w zakresie naprawy jak również eksploatacji. dlatego tez gotowi jesteśmy dziś stawić czoło każdemu wyzwaniu.

REMONTUJEMY SILNIKI

Usługę wykonujemy kompleksowo, włącznie z demontażem i montażem zregenerowanej głowicy.

WSZYSTKIE TYPY. AUTOBUSY, SAMOCHODY CIĘŻAROWE, DOSTAWCZE, MASZYNY BUDOWLANE (KRUSZARKI, ŁADOWARKI, KOPARKI, AGREGATY), CIĄGNIKI ROLNICZE (URSUS, ZETOR, MF, PERKINS, JOHN DERRE), KOMBAJNY (SW-400, PERKINS, MERCEDES, CLASS, JOHN DERRE, NEW HOLLAND).

rzut
rzut

Zapewniamy wymiarową zgodność z zachowaniem tolerancji określonych przez producentów silników, w tym wymiarów czopów głównych i korbowodowych wału korbowego, gniazd pod tuleje cylindrowe i otworów tulei, oraz zachowanie tolerancji wymiarów w kadłubach pod panewki główne i łożyska wałka rozrządu, w korbowodach pod panewki korbowodowe, jak również innych istotnych wymiarów zapewniających właściwe luzy montażowe.

Stosujemy do napraw wyłącznie części uznanych producentów, zapewniające trwałość i niezawodność działania. Oferujemy krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.
Dysponujemy ogromnym doświadczeniem oraz kontaktami z podobnymi firmami w kraju i za granicą. W każdym przypadku służymy radą i pomocą.

GWARANCJA WYMIAROWA NA KAŻDĄ USŁUGĘ !!!