O firmie

Centrum Motoryzacji KEWT

Ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie remontów kapitalnych silników oraz obróbki mechanicznej podzespołów silnika.

Zajmujemy się między innymi:

  • Obróbka mechaniczna – wały korbowe, bloki, tuleje, cylindry, głowice.
  • Regenerujemy – turbosprężarki, sprężarki powietrza, głowice, bloki, korbowody, wałki rozrządu.
  • Remontujemy Silniki – samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów, kombajnów, ciągników rolniczych, maszyn budowlanych.
  • Naprawiamy – pompy wtryskowe rotacyjne, rzędowe, elektroniczne, wtryskiwacze, common rail ,pompowtryskiwacze. Usługę wykonujemy demontaż i montaż na samochodzie.
  • Sprawdzamy głowice – na mikropęknięcia, spawamy, regenerujemy, szlifujemy.
  • Spawamy Alminium – spawanie metodą TIG (w osłonie argonu), głowice, przewody klimatyzacji itp.
  • Motor Diesel Service – diagnostyka, mechanika, elektronika diesla, serwis turbosprężarek, głowic, pomp wtryskowych.

 
Ciągła kontrola procesu technologicznego, modyfikacja procedur wewnętrznych, utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych usług, skrócenie czasu napraw i podwyższenie jakości obsługi klientów – to są priorytetowe kierunki rozwoju firmy KEWT.
Tradycje naszej firmy sięgają początku lat 80-tych kiedy to Tadeusz Waryszak – założyciel i właściciel C.M. Kewt – jako jeden z pierwszych w regionie lubelskim, uruchomił zakład świadczący tego typu usługi.

Początki, jak zawsze tak i w tym przypadku były trudne. Potrzebne były maszyny i urządzenia najwyższej, światowej klasy jak i doświadczona kadra fachowców znająca zagadnienia obróbki mechanicznej silnika. Mimo ciężkich czasów i niesprzyjających okoliczności w miarę rozwoju firmy pojawiły się zarówno odpowiednie osoby na właściwych stanowiskach, jak i sprzęt wysokiej jakości.
Na przestrzeni ponad 25 lat trwa nieustanny rozwój firmy związany z wprowadzaniem coraz nowszych technologii naprawczych, rodzaju świadczonych usług oraz rozwoju zaplecza technicznego i sprzętowego. Obecnie obróbkę mechaniczną podzespołów silnika wykonujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń tak renomowanych firm jak: SUNNEN, KWIK-WAY (USA), BOSCH (Niemcy) WAFUM, JOTES (Polska), MITUTOYO (Japonia) AMC Schou (Dania), Mira (Szwajcaria), Piccinotti (Włochy) oraz przy użyciu specjalistycznego oprzyrządowania technologicznego, narzędzi i przyrządów kontrolno-pomiarowych z zachowaniem ściśle określonych norm technologicznych. Jest to sprzęt wysokiej jakości, który gwarantuje nam najwyższą precyzję i powtarzalność wymiarów regenerowanych podzespołów. Kiedy urządzenia tego typu połączymy z odpowiednio wykwalifikowaną i doświadczoną załogą mamy pewność, że każdy klient otrzyma produkt spełniający wszelkie jego oczekiwania.

W celu zapewnienia wygody naszym stałym jak i nowym klientom proponujemy bezpłatny transport na terenie Lublina i okolic.

Jednocześnie informujemy, że posiadamy w ciągłej sprzedaży zestawy naprawcze do silników, zestawy uszczelek silnikowych, panewki, tłoki, jak i wiele innych części silnikowych.

Wszystkie artykuły w atrakcyjnych cenach !!!

regeneracja głowic Lublin
Z serdecznym pozdrowieniem
Właściciel mgr. inż Tadeusz Waryszak i Pracownicy C.M. Kewt